Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 38
Dün: 69
Toplam: 6926
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Urfa STK’ları Yardım Platformu Ziyaretimiz
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Heyeti, Şanlı Urfa Sivil Toplum Kuruluşları Yardım Platformu’nu ziyaret ettiler. Yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alındı. Devamı..

   Urfa’daki Kamplarda Yaralı Suriyeli Kardeşlerimizi Ziyaret
  Halep Oradaysa Kardeşin Burada Yardım Kampanyası Kapsamında Urfaya ulaştırmış olduğumuz bir tır patatesi teslim ettikten sonra, İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi, Şube Müdürü Bahattin BUKSU ve beraberindeki heyet Urfa’da bulunan kamplardaki yaralı olan Suriyeli kardeşlerimizi ziyaret ettiler. Devamı..

   Cemiyetimiz Öncülüğünde Kardeşlerimize Kocaeli’nden 1 tır patates
  Şubemiz Öncülüğünde Organize Edilen Halep Oradaysa Kardeşin Burada Yardım Kampanyamız İle Yardımseverlerin katkılarıyla toplanan, Kocaeli’nden bir tır 26 ton patates 650 bin muhacir kardeşimize Ensar görevi yapan Şanlıurfa daki kamplaraTESLİM EDİLDİ. Devamı..

   Terörü Lanetliyoruz Bir Olma Vakti
  Sosyal medya da karşılıklı şiddeti ve saldırganlığı teşvik edenlere karşı uyanık olalım. Ayrıştırıcı ve şiddet içeren şeyler yazan ya teröristtir veda terör destekçisi. Hangi tarafta olduğu farketmez… Devamı..

   Mutlu Çocuklar Mutlu Yarınlar
  İYC Özel Kullar Şefkat Yuvası : Mutlu çocuklar, mutlu yarınlar için biz buradayız. Devamı..

   Teröre Lanet Kardeşliğe Evet Yürüyüşü
  Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Olarak Organize Ettiğimiz Teröre Lanet Kardeşliğe Evet Yürüyüşünde yer aldık Devamı..

   Teröre Karşı Umuttepe Camii’nde Basın Açıklaması
  Umuttepe Camiinde kılınan cuma namazı sonrası yapılan hain terör eylemlerine karşı düzenlenen basın açıklamasında İlim yayma cemiyeti yöneticileri ve öğrencileri olarak yer aldık. Devamı..

   Halep’e Yol Açın Konvoyunu İzmit’te Karşıladık
  Halep’e Yol Açın Konvoyunu İzmit’te karşıladık Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Allah Ümmet-i Muhammed’e birlik ve beraberlik nasip etsin inşaallah.. Konvoya cemiyetimiz adına Şube Müdürümüz Bahattin BUKSU Bir grup öğrenci ile birlikte iştirak ettiler. Devamı..

   Kullar Şefkat Yuvası Açıldı
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Başiskele İlçemizde oturan halkımızın istek ve taleplerini Kullar Şefkat Yuvasını Açarak Karşılamış oldu. Açılışı Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ , İ.Y.C Kocaeli Şube Başkanı Feyzi UTAS ve Halkımızın katkılarıyla Gerçekleştirdik. Bu Değerli Hizmeti Bölgemize... Devamı..

   Kamuoyu Duyurusu
  Kamuoyu Duyurusu Devamı..

   Geleneksel Bayramlaşmamızı Gerçekleştirdik.
  Geleneksel Ramazan Bayramı Bayramlaşmamızı, yeni dönemde eğitim öğretime başlayacak proje okulumuz Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesinde; KİHMED, TÜGVA, Genç Nesil Derneği ve Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte icra ettik. Okulumuzun ve Bayramımızın... Devamı..

   İzmit Belediye Başkanımızı Makamın da Ziyaret Ettik.
  İzmit Belediye Başkanımız Sn.Nevzat DOĞAN’ı Makamın da Ziyaret Ettik. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,9594   3,9665
EURO 4,6547   4,6631
       
Sponsorlarımız