Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 17
Dün: 50
Toplam: 20251
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Teröre Lanet Kardeşliğe Evet Yürüyüşü
  Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Olarak Organize Ettiğimiz Teröre Lanet Kardeşliğe Evet Yürüyüşünde yer aldık Devamı..

   Teröre Karşı Umuttepe Camii’nde Basın Açıklaması
  Umuttepe Camiinde kılınan cuma namazı sonrası yapılan hain terör eylemlerine karşı düzenlenen basın açıklamasında İlim yayma cemiyeti yöneticileri ve öğrencileri olarak yer aldık. Devamı..

   Halep’e Yol Açın Konvoyunu İzmit’te Karşıladık
  Halep’e Yol Açın Konvoyunu İzmit’te karşıladık Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Allah Ümmet-i Muhammed’e birlik ve beraberlik nasip etsin inşaallah.. Konvoya cemiyetimiz adına Şube Müdürümüz Bahattin BUKSU Bir grup öğrenci ile birlikte iştirak ettiler. Devamı..

   Kullar Şefkat Yuvası Açıldı
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Başiskele İlçemizde oturan halkımızın istek ve taleplerini Kullar Şefkat Yuvasını Açarak Karşılamış oldu. Açılışı Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ , İ.Y.C Kocaeli Şube Başkanı Feyzi UTAS ve Halkımızın katkılarıyla Gerçekleştirdik. Bu Değerli Hizmeti Bölgemize... Devamı..

   Kamuoyu Duyurusu
  Kamuoyu Duyurusu Devamı..

   Geleneksel Bayramlaşmamızı Gerçekleştirdik.
  Geleneksel Ramazan Bayramı Bayramlaşmamızı, yeni dönemde eğitim öğretime başlayacak proje okulumuz Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesinde; KİHMED, TÜGVA, Genç Nesil Derneği ve Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte icra ettik. Okulumuzun ve Bayramımızın... Devamı..

   İzmit Belediye Başkanımızı Makamın da Ziyaret Ettik.
  İzmit Belediye Başkanımız Sn.Nevzat DOĞAN’ı Makamın da Ziyaret Ettik. Devamı..

   Kız Öğrenciler için Üniversiteye Hazırlık Yurdu Başlıyor.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi olarak kız öğrenciler için üniversiteye hazırlık yurdu çalışmamızı başlatmış bulunuyoruz. Yatılı olarak hizmet verecek olan üniversiteye hazırlık yurdumuza sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecektir. Müracat ve bilgi için Sebahattin UÇAN 0505 662 36 38 Hasan SELÇUK 0505 688... Devamı..

   Sohbet Günleri Programı Konuğu K.B.B Genel Sekreter Yard. Doğan EROL
  Sohbet Günleri Programının Bu Hafta ki Konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doğan EROL Oldu İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi UTAŞ Kocaeli KENT konseyi Başkanı Abdullah KÖKTÜRK , yönetim kurulu üyelerimiz ve cemiyetimiz bünyesinde kalan öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Devamı..

   Körfez Belediye Başkanı Sn.İsmail BARAN Makamında Ziyaret Edildi.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanımız Feyzi UTAŞ ve Yönetim Kurulu üyelerimizle beraber Körfez Belediye Başkanı Sn.İsmail BARAN Bey Makamın da Ziyaret edildi. Devamı..

   İl Divan Toplantımızı Gerçekleştirdik.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubeleri, Kocaeli Şubesinin ev sahipliğinde, Darıca, Körfez, Dilovası, Gölcük, Derince şubelerinin katılımı ile 42 Evler Hasan Basri Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu bahçesinde “İl Divan Toplantısı” yaptı. İl Divan Toplantısına ilim yayma Cemiyetinin Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu... Devamı..

   Kocaeli Hafızlarıyla Buluştu
  Kocaeli’de yetişmiş ve yetişmekte olan hafızları buluşturmak amacıyla Antikkapı Restoran’ta düzenlenen kahvaltı programına Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kocaeli İl Müftü Yardımcısı Mustafa Derin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak,... Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,7151   4,7236
EURO 5,4667   5,4765
       
Sponsorlarımız