Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 38
Dün: 69
Toplam: 6926
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Kız Öğrenciler için Üniversiteye Hazırlık Yurdu Başlıyor.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi olarak kız öğrenciler için üniversiteye hazırlık yurdu çalışmamızı başlatmış bulunuyoruz. Yatılı olarak hizmet verecek olan üniversiteye hazırlık yurdumuza sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecektir. Müracat ve bilgi için Sebahattin UÇAN 0505 662 36 38 Hasan SELÇUK 0505 688... Devamı..

   Sohbet Günleri Programı Konuğu K.B.B Genel Sekreter Yard. Doğan EROL
  Sohbet Günleri Programının Bu Hafta ki Konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doğan EROL Oldu İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi UTAŞ Kocaeli KENT konseyi Başkanı Abdullah KÖKTÜRK , yönetim kurulu üyelerimiz ve cemiyetimiz bünyesinde kalan öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Devamı..

   Körfez Belediye Başkanı Sn.İsmail BARAN Makamında Ziyaret Edildi.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanımız Feyzi UTAŞ ve Yönetim Kurulu üyelerimizle beraber Körfez Belediye Başkanı Sn.İsmail BARAN Bey Makamın da Ziyaret edildi. Devamı..

   İl Divan Toplantımızı Gerçekleştirdik.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubeleri, Kocaeli Şubesinin ev sahipliğinde, Darıca, Körfez, Dilovası, Gölcük, Derince şubelerinin katılımı ile 42 Evler Hasan Basri Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu bahçesinde “İl Divan Toplantısı” yaptı. İl Divan Toplantısına ilim yayma Cemiyetinin Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu... Devamı..

   Kocaeli Hafızlarıyla Buluştu
  Kocaeli’de yetişmiş ve yetişmekte olan hafızları buluşturmak amacıyla Antikkapı Restoran’ta düzenlenen kahvaltı programına Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kocaeli İl Müftü Yardımcısı Mustafa Derin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak,... Devamı..

   Sohbet Günleri Programının Konuğu Muhammet SARAÇ
  Cemiyetimizin 15 günde bir yaptığı “Sohbet Günleri” programı kapsamında bu haftaki konuğumuz İzaydaş Genel Müdürü Muhammet SARAÇ Kocaeli’de Çevre ve İzaydaş Çalışmaları hakkında cemiyet üyeleri ve öğrencilerimize bilgiler verdi. Katılımından ve verdiği bilgiler nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz… Devamı..

   Mehmet Akif ERSOY’u Anmak Ve Anlamak
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Mehmet Akif ERSOY’u Anmak ve Anlamak Adlı Konferansımızı Yönetim Kurulu ve Öğrencilerimizin Yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. Devamı..

   Kreşlerimiz Gülberenk Kocaeli Değerler Eğitimi Tiyatrosuna Katıldı.
  Gülberenk Kocaeli değerler eğitimi tiyatro grubu bugün yarımca şefkat yuvası, Seka şefkat yuvası.,yuvacık şefkat yuvası, meşelik şefkat yuvası ve köseköy Sefkat Yuvası çocuklarımıza ” israf etme ihsan et” oyunuyla istifadeli saatler geçirdiler.hem eğlenerek hemde öğrenerek verilen bu değerler eğitimini sunan gülberenk... Devamı..

   İzmit İlçe Müftümüz Musa BİLGİÇ....
  İzmit İlçe Müftümüz Musa BİLGİÇ “Gençlik ve Medeniyet”Konferansını Gerçekleştirdi. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Gençlerimiz Medeniyet Yolunda 2 Değerler Eğitimi projesi kapsamında İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç’in “Gençlik ve Medeniyet” konulu konferansı gerçekleştirdi. Devamı..

   Sohbet Günlerinin Bu Hafta Ki Konuğu Veysel ÖZKARASLAN
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Düzenlediğimiz 15 Günde 1 Düzenlenen Sohbet Günleri Programımızın Bu Hafta Ki Konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Veysel ÖZKARASLAN Oldu Veysel Bey Bizlere “Yerel Yönetimler ve Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde Yapılan Gençlik Çalışmaları” Hakkında Bilgiler... Devamı..

   Gençler Medeniyet Yolunda 2” Projesinin Tanıtımı Yapıldı.
  İlim yayma cemiyetinin “Gençler Medeniyet Yolunda” Projesinin tanıtın toplantısı Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. 17 Okulu kapsayan projede amaç gençlerin medeniyet yolunda yetiştirilmesi hedefleniyor. Toplantı da konuşan İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fevzi Utaş “Dünya medeniyetini burada yetişecek gençler... Devamı..

   Yurtlarımızın Ve Şefkat Yuvalarımızın Eğitim-Öğretim Faaliyetleri Sunumu
  Yurtlarımızın Ve Şefkat Yuvalarımızın 2015-2016 Faaliyetleri sunumunu Umuttepe Şehit Esma Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.İbrahim KARAOSMANOĞLU Beyin Ve Değerli Konuklarımızın Katılımlarıyla Gerçekleştirdik. iyc 2 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer... Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,9594   3,9665
EURO 4,6547   4,6631
       
Sponsorlarımız