Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 17
Dün: 50
Toplam: 20251
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Sohbet Günleri Programının Konuğu Muhammet SARAÇ
  Cemiyetimizin 15 günde bir yaptığı “Sohbet Günleri” programı kapsamında bu haftaki konuğumuz İzaydaş Genel Müdürü Muhammet SARAÇ Kocaeli’de Çevre ve İzaydaş Çalışmaları hakkında cemiyet üyeleri ve öğrencilerimize bilgiler verdi. Katılımından ve verdiği bilgiler nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz… Devamı..

   Mehmet Akif ERSOY’u Anmak Ve Anlamak
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Mehmet Akif ERSOY’u Anmak ve Anlamak Adlı Konferansımızı Yönetim Kurulu ve Öğrencilerimizin Yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. Devamı..

   Kreşlerimiz Gülberenk Kocaeli Değerler Eğitimi Tiyatrosuna Katıldı.
  Gülberenk Kocaeli değerler eğitimi tiyatro grubu bugün yarımca şefkat yuvası, Seka şefkat yuvası.,yuvacık şefkat yuvası, meşelik şefkat yuvası ve köseköy Sefkat Yuvası çocuklarımıza ” israf etme ihsan et” oyunuyla istifadeli saatler geçirdiler.hem eğlenerek hemde öğrenerek verilen bu değerler eğitimini sunan gülberenk... Devamı..

   İzmit İlçe Müftümüz Musa BİLGİÇ....
  İzmit İlçe Müftümüz Musa BİLGİÇ “Gençlik ve Medeniyet”Konferansını Gerçekleştirdi. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Gençlerimiz Medeniyet Yolunda 2 Değerler Eğitimi projesi kapsamında İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç’in “Gençlik ve Medeniyet” konulu konferansı gerçekleştirdi. Devamı..

   Sohbet Günlerinin Bu Hafta Ki Konuğu Veysel ÖZKARASLAN
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Olarak Düzenlediğimiz 15 Günde 1 Düzenlenen Sohbet Günleri Programımızın Bu Hafta Ki Konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Veysel ÖZKARASLAN Oldu Veysel Bey Bizlere “Yerel Yönetimler ve Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde Yapılan Gençlik Çalışmaları” Hakkında Bilgiler... Devamı..

   Gençler Medeniyet Yolunda 2” Projesinin Tanıtımı Yapıldı.
  İlim yayma cemiyetinin “Gençler Medeniyet Yolunda” Projesinin tanıtın toplantısı Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. 17 Okulu kapsayan projede amaç gençlerin medeniyet yolunda yetiştirilmesi hedefleniyor. Toplantı da konuşan İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fevzi Utaş “Dünya medeniyetini burada yetişecek gençler... Devamı..

   Yurtlarımızın Ve Şefkat Yuvalarımızın Eğitim-Öğretim Faaliyetleri Sunumu
  Yurtlarımızın Ve Şefkat Yuvalarımızın 2015-2016 Faaliyetleri sunumunu Umuttepe Şehit Esma Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.İbrahim KARAOSMANOĞLU Beyin Ve Değerli Konuklarımızın Katılımlarıyla Gerçekleştirdik. iyc 2 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer... Devamı..

   Valimiz Sn.Hasan Basri GÜZELOĞLU Bey’i Makamında Ziyaret Ettik.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Kocaeli Valisi Sn.Hasan Basri GÜZELOĞLU Beyi makamında ziyaret etti. Sayın Valimize İ.Y.C Kocaeli şubesi faaliyetleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı ziyarette 2014-2015 Eğitim öğretim yılında okullarımızda uygulanan “Gençlerimiz Medeniyet Yolunda”adlı projemizin... Devamı..

   Sohbet Günleri Programımızın Bu Hafta Ki Konuğu İl Müftümüz Yusuf DOĞAN
  İlim Yayma Cemiyeti olarak 15 günde bir düzenlediğimiz ‘Sohbet Günleri’nin konuğu bu hafta İl Müftümüz Yusuf Doğan oldu. Doğan hocamızın konferansını başta İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanımız Feyzi Utaş olmak üzere Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ile cemiyet üyeleri ve davetliler ilgiyle dinledi.... Devamı..

   Sohbet Günlerinin Bu Hafta Ki Konuğu Av.Halit Çokan Oldu.
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinin 15 günde bir düzenlemiş olduğu çorba ikramlı sohbetimizin bu haftaki konuğu Av.Halit ÇOKAN oldu.Türkiye’de Hükümet sorunu ve başkanlık sistemini anlattı. 12523202_1236795326335069_5951880765698013271_n CUMHURBAŞKANININ SAYISIZ YETKİSİ VAR Geçmişten günümüze önemli... Devamı..

   1Konu 1Konuk” Sohbet Konuğumuz K.B.B Gen. Sekreteri Dr. Tahir BÜYÜKAKIN
  İlim Yayma Cemiyeti(İYC) Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği “1 konu 1 konuk” proğramına konuşmacı olarak katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç.Dr.Tahir Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi projeleri hakkında bilgi verdi, tarihi olaylar ve günümüz dünyasıyla ilgili görüşlerini anlattı.Peygamberimiz Hz. Muhammet’in... Devamı..

   Panda Sporu ile Güne Başladık.
  Legolarla matematik dersi yaptık. Suyun altında hangi canlılar yaşar ? Suyun üstünde hangi canlılar yaşar ? Sular nerede birikir? Su evlerimize nasl gelir? Boruların görevi nedir? Sorularının cevaplarını aradık ve hepsini bulduk. – yeşil elma(4 yaş)- Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,7151   4,7236
EURO 5,4667   5,4765
       
Sponsorlarımız