Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 17
Dün: 50
Toplam: 20251
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   İzmit İlçe Müftümüz Musa BİLGİÇ Ziyaret Edildi
  Şube Müdürümüz Bahattin BUKSU Eğitim Müdürümüz Hulusi GÜNGÖR Mali işler Müdürümüz Mustafa KORAL ve İcra kurulu üyemiz Ramazan KOCABIYIK’ Katılımlarıyla İzmit Müftümüz Musa BİLGİÇ ziyareti gerçekleştirildi. Kocaeli Hafızlarını Dinliyor programımız için ilçe müftümüze bilgilendirmeler yapıldı. Devamı..

   2015-2016 Sezonu Personel Motivasyon ve Tanışma Toplantımız
  2015-2016 sezonunda ilkini gerçekleştirdiğimiz personel tanışma ve motivasyon toplantımız büyük ilgi gördü. Yönetim kurulumuzunda katılımıyla umuttepe şehit esma yurdunda kahvaltılı gerçekleştirilen toplantımızda keyifli bir ortam yaşandı. Devamı..

   Kuruluşundan Bugüne İmam Hatipler ve Şehirleşme
  Prof.Dr. Sadettin ÖKTEN hocamızın “Kuruluşundan Bugüne İmam Hatipler, Din Eğitimi ve Şehirleşme” konulu konferansımızı, Bilim ve Sanayii Bakanımız Sayın Fikri IŞIK beyin ve seçkin misafirlerimizin katılımı ile Müsiad Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdik. Feyzi Utaş’ın başkanlığını yaptığı İlim Yayma Cemiyeti(İYC)... Devamı..

   Mustafa Özcan İslamofobi’yi Anlattı
  Paris saldırılarının ardından Fransa ve Avrupa genelindeki Müslümanlara karşı şiddet ve baskı unsurlarının artmasıyla “islamofobi” yeniden gündeme geldi. Charlie Hebdo saldırılarından sonra artan İslamofobik saldırılar bunu doğrular nitelikte. Araştırmalar sadece Fransa’da İslamofobik saldırıların bu yılın ilk dokuz... Devamı..

   Başiskele inşaatı devam ediyor
  Başiskele Hidayet Adıyaman Erkek Öğrenci Yurdumuzun temeli Atıldı.Çalışmalar hızla devam ederken tüm hayırseverlerimizin yardımlarını bekliyoruz. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinin Başiskele İlçesinde 150 Öğrenci Kapasiteli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzun inşaatı hızla devam etmektedir. Yurdumuzun... Devamı..

   28 Şubat Unutulmadı
  KİHMED 28 Şubat’ın 18. yıl dönümünü dolayısıyla Uluslararası Gençlik Merkezinde hatırlama hatırlatma programı gerçekleştirdi. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda “100 Yıllık Çınar İmam Hatipliler” adlı tanıtım filminin ardından “28 Şubat’ın Kısa Özeti” konulu belgesel ile izlendi. Kadın katılımcıların... Devamı..

   Kocaeli Anadolu Lisesine Ziyaret
  Medeniyet yolcularının okul ziyaretleri devam ediyor. Başiskele’de bulunan Kocaeli Anadolu Lisesi Öğrencileri ve idarecileri ile buluştuk. Devamı..

   Şehit Ömer Halis DEMİR’in Kabrini Ziyaret Ettik
  Gençlerimiz medeniyet yolunda -3 ( vatan sevgisi ve kardeşlik ruhu ) projesi kapsamında Şehit Astsubay Ömer Halis DEMİR’in Kabrini Ziyaret ettik Devamı..

   Diriliş Kampındaydık
  Gençlerimiz Medeniyet Yolunda – 3 “Vatan Sevgisi ve kardeşlik ruhu proje öğrencileri 24,25 ve 26 şubat tarihlerinde Diriliş kampındaydılar Devamı..

   Okul Ziyaretleri
  Gençlerimiz Medeniyet Yolunda – 3 “vatan sevgisi ve kardeşlik ruhu” projesi kapsamında haftalık gerçekleşen okul ziyaretleri Devamı..

   Medeniyet Sohbetleri Başladı
  Gençlerimiz Medeniyet Yolunda -3 “vatan sevgisi ve kardeşlik ruhu projesi kapsamında her cuma akşamı yapılacak olan medeniyet sohbetleri 17 şubat cuma akşamı başladı . Devamı..

   Medeniyet Yolcularından Selam Var
  Medeniyet Yolcularından Selam Var Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,7151   4,7236
EURO 5,4667   5,4765
       
Sponsorlarımız