Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 17
Dün: 50
Toplam: 20251
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Medeniyet Yolcularını Arzın Merkezine Uğurladık
  Gençlerimiz Medeniyet Yolunda – 3 ( Vatan Sevgisi ve Kardeşlik Ruhu ) Projesi Kapsamında Umreye gidecek olan öğrenci ve liderlerimizi proje koordinatörü Muhammet ergin ile birlikte 18 ocak çarşamba günü Perşembe Pazarı alanından aileleri ile birlikte kutsal topraklara uğurladık Rabbim yollarını açık ve dualarını kabul... Devamı..

   Arzın Merkezine Yolculuk
  İlim Yayma Cemiyetimizin “Gençlerimiz Medeniyet Yolunda Projesi” kapsamında yapılan sınavda başarılı olan 17 lise öğrencisi kardeşimiz ve proje koordinatörü 10 üniversite öğrencisi kardeşimiz ödül olarak Çarşamba günü umreye gidecek. Umreye gidecek öğrencilerimiz ve velileri ile , Kocaeli Vaizlerinden Servet Yalcin... Devamı..

   Medeniyet Yolcuları Kartepe İHL’de Sunum Gerçekleştirdi
  KARTEPE İMAM HATİPTE Kuranda Müminin 50 özelliği Sunumu, Gençlerimiz Medeniyet Yolunda Projesi Kapsamında Öğrenci Liderlerimizden Osman ÇEKMİŞ Ve Mücahit Tayyip OLGUN Kartepe İmam Hatip Lisesinde Kuranda Müminin 50 özelliği konulu sunum gerçekleştirdiler. Devamı..

   Umreye Gidecek Öğrencilerimiz ve Aileleri ile Buluştuk
  Gençlerimiz Medeniyet Yolunda – 3 ( Vatan Sevgisi Ve Kardeşlik Ruhu ) Projesi Kapsamında Umreye Gidecek öğrenciler ve aileleri ile şube binamızda bir araya geldik. Öğrencilerimizin ve velilerin duygularını aldık. Ayrıca Şube başkanımız Feyzi UTAŞ Ve proje Koordinatörümüz Muhammet ERGİN Kardeşlerimize nasihatte... Devamı..

   Kocaeli İlahiyat İhtisas Projesi Tanıtım Programı
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesinin, Kocaeli İlahiyat İhtisas projesi tanıtım toplantısı 24 Aralık Cumartesi Sabahı Antikkapi Restaurant’ta Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim KARAOSMANOĞLU’nun katılımıyla gerçekleşti … Devamı..

   Gençlerimiz Medeniyet Yolunda 3 Tanıtım Programı
  İLİM YAYMA CEMİYETİ KOCAELİ ŞUBESİ’nin 3. YILINA Giren Gençlerimiz Mededeniyet Yolunda Projesi, 11 kasım cuma akşamı Antikkapıda düzenlenen görkemli bir açılış ile tanıtıldı. 17 okulun idareci ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen projenin bu yılki işleyeceği ana konu “Vatan Sevgisi ve Kardeşlik Ruhu” Devamı..

   Bilecik Gezisi
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinin Yürütmüş olduğu Gençlerimiz Medeniyet Yolunda – 3 ( vatan sevgisi ve kardeşlik ruhu ) Projesi kapsamında 17 farklı Liseden öğrenciler ile, Şanlı ecdadımız Osmanlı’nın Kurulduğu toprakları ziyaret ettik. Ertuğrul Gazi ve Alperenlerine dualar ederek, Rabbimize Bu topraklarda daha... Devamı..

   Basında İlim Yayma
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Basında Olukça İlgi Gördü. Devamı..

   Kitap Fuarında Yerimizi Aldık
  Kocaeli büyükşehir belediyesi tarafından heryıl uluslararası fuar merkezinde gerçekleştirilen kitap fuarında İlim yayma cemiyeti Kocaeli şubesi olarak yerimizi aldık. Kocaeli halkına ve öğrencilere ilim yayma cemiyetinin Kocaeli’ndeki faaliyetleri ve yaptığı çalışmalar standımızda tanıtıldı. Devamı..

   İstişare Toplantıları
  İlim yayma cemiyeti Kocaeli şubesi istişare heyeti ile birlikte düzenli olarak toplantılarına devam etmekte fikir alışverişinde bulunmaktadır. Devamı..

   Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na Ziyaret
  İlim Yayma Cemiyeti KocaeliŞubesi Yönetim Kurulu olar Kocaeli Büyükşehir belediyesi başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler Devamı..

   Geleneksel Hayır Çarşısı
  İlim yay cemiyeti Kocaeli şubesi tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına her yıl düzenlenen hayır çarısı bu yıl 5. Kez Perşembe pazarı alanında gerçekleşti. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,7151   4,7236
EURO 5,4667   5,4765
       
Sponsorlarımız