Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352
Duyurular

Kız Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Şehit Esma Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdumuza Sınırlı Sayıda Öğrenci Alınacaktır. Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu: 0555 998 1058 


Yurtlar İletişim: Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu:  0555 998 1058 – / Yeşilova Yüksek öğrenim (ERKEK) Öğrenci Yurdu: 0262-323 2065 - 0551 2554688 / Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Konukevi: 0537 882 8352


Kocaeli Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Özlü Sözler
“Yeryüzündeki alimler, gökteki yıldızlar gibidir.”
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 38
Dün: 69
Toplam: 6926
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Basında İlim Yayma
  İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Basında Olukça İlgi Gördü. Devamı..

   Kitap Fuarında Yerimizi Aldık
  Kocaeli büyükşehir belediyesi tarafından heryıl uluslararası fuar merkezinde gerçekleştirilen kitap fuarında İlim yayma cemiyeti Kocaeli şubesi olarak yerimizi aldık. Kocaeli halkına ve öğrencilere ilim yayma cemiyetinin Kocaeli’ndeki faaliyetleri ve yaptığı çalışmalar standımızda tanıtıldı. Devamı..

   İstişare Toplantıları
  İlim yayma cemiyeti Kocaeli şubesi istişare heyeti ile birlikte düzenli olarak toplantılarına devam etmekte fikir alışverişinde bulunmaktadır. Devamı..

   Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na Ziyaret
  İlim Yayma Cemiyeti KocaeliŞubesi Yönetim Kurulu olar Kocaeli Büyükşehir belediyesi başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler Devamı..

   Geleneksel Hayır Çarşısı
  İlim yay cemiyeti Kocaeli şubesi tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına her yıl düzenlenen hayır çarısı bu yıl 5. Kez Perşembe pazarı alanında gerçekleşti. Devamı..

   İlim Yayma Cemiyeti Marmara Bölge Toplantısı
  İlim Yayma Cemiyeti Marmara Bölge Toplantısı , Kocaeli Şubemizin ev sahipliğinde seka park otelde genel BAŞKANIMIZ Yusuf TÜLÜN ve komşu şube başkanlarının katılımı ile gerçekleşti. Devamı..

   Haller Müdürlüğüne Ziyaret
  Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Haller Müdürü Ayhan ACAR beyi makamlarında İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi olarak ziyaret ettik Devamı..

   İlim Yayma Cemiyeti, Başiskele'de Şefkat Yuvalarının yeni şubesini açtı
  İlim Yayma Cemiyeti, Başiskele'de Şefkat Yuvalarının yeni şubesini açtı. Başiskele'nin eğitim yıldızlarından bir yenisi Şefkat Yuvalarının 4. Şubesi Mehmetağa mahallesinde İlim Yayma Cemiyeti tarafından açıldı.  Devamı..

   İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ziyaret etti
  Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş ve yönetim kurulu üyeleri’ni makamında ağırladı. Yapılan ziyaretten oldukça memnun olan Başkan Ellibeş, Utaş ve ekibine teşekkür etti. Devamı..

   İlim Yayma Cemiyetinden Başhekim Güneş'e Ziyaret
  Kocaeli İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Fevzi Ulutaş ve Yönetim Kurulu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’i makamında ziyaret etti. Devamı..

   İlim Yayma’dan Başkan’a ziyaret
  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Başkanı Fevzi Utaş ile yönetimini kabul etti. Ziyarette İlim Yayma Cemiyeti’nin güven veren bir marka olduğu ve Kocaeli’nde en az 500 kişilik bir yurt yapmayı planladığı vurgulandı. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Anket
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,9594   3,9665
EURO 4,6547   4,6631
       
Sponsorlarımız